Schadt Karel (Příbram 1888 – 1955)
Zima, signováno vpravo dole tužkou K. Schadt, olej/plátno fixované na kartonu, 48,5 x 68,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |
Ukázat výsledky aukce
- LKW "MAN TGA 18.360 4 x 4 BL" (Euro 3),
- Brillant Schmucksteinohrstecker
- Poststück - Österr. Nr. 5 H auf Faltbriefhülle von LIENZ nach Wien,
- Jindrich Halabala, Beistelltisch/Radiotisch, Modell: H - 273, Entwurf: um 1930, Ausführung: Firma UP Werke, Zavody Brno
- Motorboot "Allroundmarin AS-360" auf Einachsanhänger "TPV BA2310",